Новости  Афиша  Рецензии  Интервью  Статьи
О проекте  Наши друзья  Группы  ГалереяЛьвів годує психо-дезом !

Щось давній Львів не на жарт розворушився в минулому році і почав нагадувати про своє існування на українській метал-сцені. Готичне за своїм виглядом місто, яке влаштувало неслабенький вейдерівський виступ влітку, на цей раз презентувало особисту гордість - гурт AMBIVALENCE. Вся ота когорта, що зазвичай примхливо гиркає на молоді колективи, враз зацікавлено споглядала новеньку команду. А подивитись, повірте, є на що! Це вам не нудний gothic/doom, який вітчизняні металери вже заюзали до дірок, а драйвова дезня. Гурт вартий того, щоб їх слухали, і вартий того,щоб про них знали не лише їх земляки. Отож, пропоную вам невеличке интерв’ю з вокалером команди Андрієм.

Гурт має у запасі два демо. Коли вийде повноцінний альбом?

Ми вже його записали. Є назва - не кінцева ще, робоча. Але вже на 80% він буде називатися “The Splinters”, як одноіменна річ. В ньго входить сім треків. Ще ми плануємо зробити з нашим львівським вокалістом спліт на одну річ відомого гурту, і ще на одну - ремікс. Включимо це в альбом і тоді вже випустимо. А зараз шукаємо лейбл. В інтернеті на нашому сайті викладено три треки в mp3-форматі, їх будь-хто може скачати. У нас є різні плани, але здебільшого цим займається менеджер, Він думає про бізнес, а ми думаємо про творчість.

Від якого свого виступу у вас залишилися найяскравіші враження?

Мабуть, коли ми приїзджаємо до якогось нового міста, то кожен такий виступ можна назвати яскравим - нові люди, нове сприйняття, нова публіка. Завжди зовсім інакший обмін енергетикою з публікою. За минулий рік можна виділити виступи в Києві (на COREFEST), в Одесі влітку, на Меджобожі було дуже класно…

Були в серпні на VADER?

Ну звичайно! Суперово було, потужно. Шкода, що Львів на тому концерті не представляла якась потужна група. Ті, що були на розігріві, а це CASTRUM (добре грали), FLESHGORE (взагалі суперово!),але цей SKNILL-off, що виступали за Львів, зробили це погано. Тому було трошки соромно за місто. Сподіваюсь, що коли хтось зі світових світил приїде до Львова на якийсь черговий концерт, то наше місто буде представляти якась потужніша команда. У Львові є достатньо груп, якими можна пишатися.

З якими командами світового рівня мрієте зіграти?

Ой, їх дуже багато… (посміхається)… Можливо, з MORBID ANGEL чи зі SLIPKNOT. Хотілося б виступити з групою, у якої дуже оригинальна творчість. Але не хочеться виступати з потужною командою, яка має якусь одну колію і так нею і йде, не хоче розвиватися у різних напрямках.

В як ому місті хотілося би зіграти?

Найперше будемо брати локально Україну - у всіх її обласних центрах. Я думаю, там буде достатньо людей, яких би цікавила саме така музика. А коли вже об’їздимо всю Україну, тоді вже замахнемося на Європу.

Хто пише вам музику і тексти?

Можна сказати, що вся група бере участь в творчості. Наприклад, якийсь костяк виробляє Маша (наша гітаристка) або Діма (басист). Потім це виноситься на загальне обговорення. Формується якась певна річ, додаються всілякі фішки, і так створюємо наші теми.

На що робите наголос у своїй творчості - на музику чи тексти?

У речі має бути як то, так і інше. Не можна щось виділяти. І музика, і тексти мають бути потужними.

Які колективи вас надихають?

У нас у групі дуже різноманітні смаки. До того ж так склалося: як групу назвеш, такою вона і буде. АMBIVALENCE - це якась невизначеність, водночас “за” і “проти”. Тому всі учасніки групи слухають абсолютно різну музику: від якоісь мало не попси та електроніки до grind-core. Кожен преться від свого. Коли на репетиціях збираємося колективно, кожен має свою ідейку. Може тому виходить psycho-death.

Коли на сцені з’являється новий колектив, неминуче повзуть якісь порівняння з вже відомими командами. З ким порівнюють гурт AMBIVALENCE?

Як сказав мановар із Вінниці, який їздить з REACTOR’ом (він ставить їм аппарат), коли нас почув на Меджобожі, він довго чухав голову, але так і не вигадав із ким нас порівняти. Взагалі, якщо брати маленькими шматочками наших тем, можна багато гуртів згадати для порівняння. Але основний люди знайти не можуть.

Як йдуть справи на львівській метал-сцені?

Зараз трошки пішла пожвавленість. Минулого тижня (25 січня - авт.) був концерт, і ще буде 7 лютого. Ми намагаємось тримати цю тему, щоб хоча б раз на місяць у Львові був якийсь концерт важкої музики, щоб люди ходили і слухали. У Львові приблизно з 1999 року взагалі не було жодної важкої групи, а до 2002 р. не було і жодних серйозних сейшенів. І вийшло так, що в місті з’явилося декілька важких банд. Ми хочемо відродити цей рух, тому що Львів - місто митців. Там завжджи діялось щось цікаве. Така прогалина в роках - це просто несерйозно. Є кому грати і є що показати.

На останок декілька слів для Хелла...

Слухайте музику! Яку? Хорошу музику. І думайте головою!

ДевордCopyright © 2000-2024 AuroraScorpio & The MetalList Portal

0.0010581016540527